Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz eami #40456 üzenetére

    Semmi extra nincs a dologban, ha lejárt a hűséged, szét kell nézned más szolgáltatók ajánlatai között, ha találtál megfelelőt, akkor be kell menned egy üzletbe/fel kell hívnod az ügyfélszolgálatot/írnod kell nekik egy emailt, hogy:
    Lejárt a hűségem, máshol találtam jobb tarifát magamnak és váltani fogok szolgáltatót, hacsak nem kapok valami hasonló ajánlatot, ami miatt maradnék.
    Ekkor tőlem megkérdezték, hogy hová vinném a számot?
    Mennyi lenne a havidíj?
    Mit kapok ezért annál a szolgáltatónál?
    Miután elmondtam, kaptam az ajánlatokat, pár béna ajánlat után eljutottunk a fentebb leírt tarifához, és mivel már az elején elmondtam, hogy nem fogok újabb hűséget aláírni, de nem akarok készüléket sem vásárolni, mert vettem máshol, független kétkártyásat, a szerződést telefonon, szóban, határozatlan időre kötöttük meg.
    A regisztrált email címemre meg jött a módosított szerződés.
    Egyébként aki fel akarja mondani a szerződését, vagy olcsóbb csomagra akarja módosítani, miután lejárt a hűsége, addig nem teheti meg az ügyfélszolgálatos, ameddig nem beszélt veled egy ügyfélmegtartó kollégájuk, nekem ezt mondták az üzletben, amikor ott jártam.
    De ez csak akkor működik, ha készüléket nem tőlük akarsz venni.Mondjuk nem is nagyon éri már meg
    Nálam ennyi volt.Két sima GO szerződésem is volt 2006-óta, mindkettőnél hasonló ajánlatot adtak.
    Egyiket felmondtam, most Alfa11 van helyette, másik maradt, az asszony használja tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák