Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    Sziasztok!

    Túrabotról ki mit tud elmondani? Galyaváron azzal mentem, eddig először, és eredmény szempontjából bevált, hatalmas segítséget jelentett! Ez egy 120 cm-es, parafanyelű, alumínium, Tescóban kapható kölcsönpéldány volt, 4000 forint párja. Két okból nem merek magamnak is ilyet venni:
    - a bal tenyeremben még most is húzódik egy ín/izom (leginkább amikor nyomja valami, pl. konditeremben - elég szar érzés, remélem, lassanként elmúlik),
    - az egyik bot a túra közepén elhajlott kicsit (azért még össze lehetett csukni), a másik viszont a végén egy szerencsétlen esés után majdnem 90 fokkal görbült.

    Látom, hogy ebből is van 10-20-mégtöbb ezerért is. Érdemes a drágábbat venni (15-ig még akár el is mennék), az kíméletesebb, ill. tartósabb, vagy csak én terheltem túl magam, ill. a botot? Igazából kapott ám az apait-anyait, roppant egyszerű okból kifolyólag: állatira csúszott a terep, én meg a felszerelésnél jobban féltettem a nyomorúságos kis életemet. :)

    A tönkretett botok helyett vettem egy pár ugyanolyat. A hétvégi Mátrahegyen még teszek velük egy próbát, aztán visszaadom a tulajdonosának. Utána viszont saját célra is kéne valami, vészesen közeleg a Mátrabérc. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák