Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz TheSaint #27601 üzenetére

    Igazából de, gondolkodtunk ilyenben is, de ez nem rajtunk múlt sajnos, a döntést végül az ügyfél hozza meg. Nyilván minden szcenáriót elé raktunk az előnyökkel, hátrányokkal együtt, aztán a saját szempontjaik szerint döntöttek.

    Valahol amúgy szerintem kicsit kiábrándító, hogy ott tartunk, hogy 3rd party szolgáltatás kell, hogy komfortosan használj egy eleve a másik szolgáltatásodat, amire előfizettél, miközben technikailag simán megoldható lenne, hogy ne így legyen, csak mindenki próbálja a saját elképzelését erőltetni és "nevelni a user"-t, ahelyett, hogy kiszolgálná az igényeit. A konkrét esetnél maradva én valahol megértem, hogy a felhasználók már évtizedek alatt megszokták a felcsatolt meghajtó használatát, erre rendezkedtek be, ezt értik, erre építettek egy csomó saját megoldásukat és nehezen fogadják el, hogy ha ez 20 éve jól működik, most mi az igazi akadálya, hogy nem lehet? Mert azt látják, hogy nem technikai akadálya van ténylegesen, hanem csak valaki "önkényesen" eldöntötte, hogy holnaptól máshogy kell, mert csak... :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák