Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz kraftxld #17217 üzenetére

    Kellene írni egy összefoglalót, amiben benne lehetne, hogy ingyenes, jó, megbízható email szolgáltatás nincs.

    Apropó, azért az általam is magasztalt O365-tel most szopókázok kicsit. Van egy partner, akinek nem tudunk levelet küldeni, és DKIM Body Missmatch hibakóddal dobálja el a leveleket a túloldali zugszerver.

    Ezért kellett néhány napja CNAME alapon publikálni a TXT helyett a DKIM-et a DNS-ben, amivel egészen jól elszórakoztam, mert közel sem olyan egyszerű volt megvalósítani, mint azt elsőre gondoltam. A lényeg, hogy így sem tudunk külden az adott irányba, de változott a hibaüzenet, viszont még mindig a DKIM-mel van baja. Talákozott már valaki ezzel a hivakóddal? Ha igen, tudtok rá megoldást, mert én kifogytam az ötletekből, és Gugli barátom is csak találgat.

    550 5.0.350 Remote server returned an error -> 550 DKIM: encountered the following problem validating domain.hu:;pubkey_unavailable

    Na most,pubkey biztos van, példué az MXtools is látja és validálja. Exchange alatt engedsélyeztem természetesen a megfelelő helyen a DKIM használatát.Ha van ötletetetek, ne fogjátok magatokat vissza! :)

    Köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák