Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz forceberg #88508 üzenetére

    Lényegében a hőmérséklet van hatással rá, gondolom az olajnyomás melegen hamarabb feláll, mint dermegtebb olajnál. De az a furcsa, hogy beindul, jár 1-2mp-et jól, utána egy kis bezörgés hogy szinte észre sem veszed, hogy ez az volt és vagy megáll, vagy gázadásra el is hallgat(fél-1mp, tehát nem hosszan).
    Biztos valaminek van gondja, de nem értem, valami vagy jó, vagy rossz, de akkor hetekig miért tünetmentes, utána jön a hideg és megint kezdi.
    Már az olajpumpára is gondoltam mint hiba, de szegénynek természetesen kell egy kis idő míg felépül az olajnyomás...
    Vagy az okoskerék szar megint, mert a régi is ezt csinálta, mikor augusztusban megvettem havi 1x kínlódott, azt hittem önindító, és a hidegekben lett rendszeres, amikor meg lehetett keresni, hogy mi adja ezt a hangot, meleg időben nagyon random volt. Tehát vagy az okoskerék a szar megint, vagy valami okozza és az okoskeréken csattan le.
    De most úgy vagyok vele, hogy jön a nyár, pont nem érdekel, majd télen lesz ciki egy több mint 3 millás szekér indításkor zörög mint egy lepukkant lada....

Új hozzászólás Aktív témák