Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli4ű

    újonc

    válasz niof #19666 üzenetére

    Egy kis info a programról:

    "A Wise Care 365 Pro egy nagyszerű program, amely olyan régóta kedvencek elemeit ötvözi, mint az Iobit Advanced SystemCare és a Glary Utilities , és ez a következő alapvető eszköze lehet.
    A rendszertisztító eszközök, például a Wise Care 365 Pro használata valóban javítja számítógépe teljesítményét és meghosszabbítja hasznos élettartamát.
    Ez egy egyszerű és hatékony program, amely eltávolítja a kéretlen fájlokat, mappákat és szoftvereket a számítógépéről.
    A Wise Care 365 jellemzői és működése:
    A szoftver irányítópultja öt lappal rendelkezik : PC Checkup, System Cleaner, System Tune-up, Privacy Protector és System Monitor.
    A PC-ellenőrzés lapon átvizsgálhatja számítógépét , hogy keresse a kéretlen fájlokat, összeomlási naplókat és egyéb digitális maradványokat.
    A Rendszertisztító lapon megtekintheti és törölheti a rendszerleíró adatbázis szükségtelen zűrzavarait.
    A Privacy Protector lapon átvizsgálhatja a biztonsági kockázatokat, és olyan adatvédelmi segédprogramokat találhat, mint a File Shredder , a Disk Eraser és a Password Generator.
    Az Ötödik lap, a System Monitor megjeleníti a rendszeren futó folyamatot.
    Megjeleníti a számítógép hardverinformációit, például a rendszer grafikus kártyájának, processzorának, merevlemezének, memóriájának stb.
    A PC Checkup és a System Tuneup valószínűleg az a két rész, amelyet leginkább használ.
    A modul átvizsgálja és listázza a számítógép „haszontalan fájljait” (többnyire programfájlokat), lehetővé teszi a szemét törlését, és egészségügyi indexet ad a számítógépnek.
    A PC Checkup lap alapértelmezés szerint megnyílik,
    kattintson a "Check-Up Now" gombra az elavult Windows-fájlok, érvénytelen parancsikonok és egyéb számítógépes hulladékok kereséséhez.
    A vizsgálat néhány percig tart, kattintson a „Javítás” gombra a „haszontalan fájlok” eltávolításához a számítógépről.
    A PC egészségi index pontszáma azonnal nőni fog.
    Lépjen tovább a többi lapra, hogy még tovább növelje pontszámát. A Rendszertisztító lap megmutatja, hogy mely programok és fájlok tömítik el a számítógép beállításjegyzékét.
    A System Cleaner futtatása előtt biztonsági másolatot kell készítenie a rendszerről.
    A rendszerbeállítás szakasz lehetővé teszi a bosszantó Windows-folyamat letiltását. A Rendszerbeállítás lap megmutatja, mely beállítások lassítják a számítógépet.
    Jelölje be a megtartani kívánt beállításokat, majd kattintson az „Optimalizálás” gombra az összes többi törléséhez.

    Összességében a Wise Care 365 Pro egy zseniális eszköz a számítógép tisztítására és felgyorsítására, amellyel eltávolíthatja a rejtett szemetet, biztonsági másolatot készíthet az összes fájlról, és letilthatja a bosszantó folyamatokat."

    [ Szerkesztve ]

  • Cs1csó

    félisten

    válasz niof #19666 üzenetére

    Vagyok olyan őrült, hogy a FREE változatát használom megelégedéssel, legalább 10 éve HIBA nélkül (értsd nem szokott lenni kékhalálom vagy egyéb problémám)
    DE a PRO-nak igazán nem látom értelmét.

Új hozzászólás Aktív témák