Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Sayuar #32055 üzenetére

    Ha az a kérdésed, hogy feltöltőshöz lehet -e Deezer, akkor igen. Nekem is így van a 2GB netem. Ha az a kérdésed, hogy feltöltőshöz lehet -e próba Deezer -t rendelni, akkor szintén igen. Én rendeltem így. Az más kérdés, hogy jól rá is b..tam, mert az akciós net többe lett, mintha nem kértem volna akciót. Megrendeltem kb. 25. -én. A köv. 25. -én lejárt, de mivel volt a kártyán kredit, újra aktiválták. Csakhogy az már nem akciós volt, ezért csak hó végéig volt érvényes. Vagyis, 5 napra vettem 3rugóért netet. Igaz, hogy felhasználhattam a teljes 2GB -ot, de azt én egy hónapra kalkuláltam. A köv. hó elsején viszont indult a "rendes", havi időszámítás és leemelték a köv. 3rugót, a 2GB -ra. Úgyhogy, csak óvatosan az akciózással! Hó vége előtt kell megrendelni, majd az akciós idő lejártával lemondani és ha folytatni szeretnéd, akkor elsejétől, a már nem akciósat újra megrendelni.
    Egyébként érzek némi ellentmondást a dologban. Van egyszer ez:

    "A tarifacsomaggal nem vehetőek igénybe az alábbi szolgáltatások: a Praktikum Hálózaton belüli csomag; Praktikum Csúcsidőn kívüli csomag; Mobile Online Start; Mobil Online Napijegy, Mobil Online Flexi, MMS hétvége; Páratlanszám; PluszNulla, Praktikum Hétvége; Szomszédhívó; WAP 45."

    Ebben nincs a 2GB Deezer, tehát megrendelhető. Ugyanakkor ezt is írja:

    "A tarifacsomaggal a 4G/LTE hálózat nem érhető el."

    A Deezer csomagok viszont LTE -sek voltak már akkor is, amikor a többi még nem.

Új hozzászólás Aktív témák