Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz djculture #17722 üzenetére

    Sziasztok :)

    Nézelődtem a telenor honlapján (belefutottam a reklámjukba neten :D )

    És ez ügyben kérdeznék ha szabad :

    [link]

    Mondjuk Ha a Hipernet Prot választanám/ezt írják róla : Le: 60/fel: 10 megabit

    8990 ft a havidíja / 30 Giga adatforgalmat adnak

    A készülék specifikációja ez :

    [link]

    És azt írják hogy :

    4100 ft kedvezményt kapok az az 4100 ft értékben választhatok akármit az alábbi lehetőségek közül :

    Korlátlan böngészés és e-mail

    A szolgáltatás megrendelésével az e-mailezés és böngészés az adatforgalmi keret felhasználása után is lassítás nélkül, korlátlanul tovább használható belföldön. Korlátlan forgalomtípusba tartoznak belföldön a képi és szöveges tartalmak böngészése, valamint az e-mailezés.
    1 490 Ft
    Deezer
    Most év végéig díjmentesen!

    A Deezer Zene szolgáltatással belföldön hozzáférést kapsz a több, mint 18 millió dalból álló zenei adatbázishoz és zenét tudsz hallgatni akár menet közben, offline módban is okostelefonodon, laptopodon, táblagépeden. Kiválaszthatod kedvenc zenéidet, lejátszási listákat állíthatsz össze. További részletek
    1 390 Ft
    Netpajzs

    A Telenor Net Pajzs internetbiztonsági szolgáltatás használatával a számítógépeden, illetve laptopodon tárolt fontos személyes adataid, dokumentumaid biztonságban tudhatóak az internetes támadásokkal szemben az előfizetés időtartama alatt. A Telenor Net Pajzs vírus - és kémszoftver elleni védelmet, valamint tűzfalat biztosít. További részletek
    790 Ft
    100 GB éjszakai adatforgalom

    Bármilyen típusú forgalomra felhasználható belföldön éjjel 0 óra és reggel 8 óra között,az adott számlázási ciklus végéig.
    990 Ft

    Az érdekes dolog most jön!!

    Rá megyek ugye a készülék képére, sorolja hogy mit tud a készülék, és felfedezek 1 ilyet:

    Mobilinternet (HSDPA) képes készülék. Válassz telefonod mellé mobilinternet csomagot!// rá katt és ez az oldal jön be :

    [link]

    Akkor most hogy is van ez ??

    És kérhető rá a 100 Gb éjszakai adatforgalom vagy sem ??

    Elég jól meg variálták az egészet :U

    Kár hogy csak éjszaka lehet a 100 giga adatforgalmat használni :U

    Ti mit javasoltok ?? Az a 600 ft-os nekem szerintem kevés lenne ha zenélni is akarok :U

    Írjatok :)

    Comodó új távlatok...........

  • Landsmann

    addikt

    válasz djculture #17722 üzenetére

    A rtelefonadó igen, de a korábbi telekom adó viszont megszűnik. Tehát a mobilcégek emiatt nem fogják emelni az árakat, mert tulajdonképpen nem fizetnek többet az államnak, csak más jogcímen. A Vodánál lehetnek áremeleések, ahol extra kedvezményt biztosítottak. Ezeknél nem az adó miatt emelkedik az ár, hanem a kedvezményt szüntetik meg. Na, ott lesz még anyázás.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák