Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz i are robot #26313 üzenetére

    P55, ne már! Számold ki:
    Árban: 2600K + P67 lap + DC RAM kb.= i7-950 + X58 lap + TC RAM (mondjuk egy jó, de nem drága ASUS lappal, és hasonló ramokkal számolva mind2 esetben)
    Teljesítményben: a 2600k azt tudja alapól (tesztek szerint), amit egy kicsit megtuningolt i7-9x0 rendszer (és amit messziről figyel egy 6 magos PhenomII :DDD ).
    Ergo ez a 2 konkurál egymással. Ennél egyértelműbben nem tudom leírni.
    Azon tűnődöm egyébként, amióta a speckók kiderültek, hogy ha ilyen egyszerű az új core-ok tuningja, hogy csak fel kell tolni a szorzót, akkor vajon miért nem a maximális szorzóval adták ki őket, hiszen sokkal többet lehetne kérni értük. Kissé átverés-ízű a dolog, de én amúgy is gyanakvó vagyok. :B

    HSM: Az a probléma, hogy mind2 esetben (és minden hangrendszer esetében) MINDIG a hangszóró a rendszerben a gyenge láncszem. Különbséget igazán tehát csak egy kiváló hangrendszeren lehet érzékelni. Fülesek engem nem érdekelnek, azokban nincs minőség egy jó hifi cuccal összehasonlítva.
    HT ON is felmegy 22-re a szorzó? Most nem esküszöm meg rá, de én mintha csak HT OFF-nál láttam volna. :U HT ON ugyankis kvázi 2 mag, és 1 magot engedélyezve tuti biztos, hogy 100%-on fog menni már egy egyszerűbb igényes alkalmazás alatt is.

    Qru: Csak mert erősítetted a rosszindulatot. :((( Semmi bajom a heccelődéssel. :R Látom, cívódnak itt páran nélkülem is. :) 22X-t csak 1 magon tudnád állandósítani, ha a többit kikapcsolnád. Esetleg egy 2600K-n majd. :U

    SuperMega-t tesztelt valaki személyesen? Nézegettem a hűtőket (hátha lesz még i7 konfigom), és elég durván üti az összes többit, alig drágábban, vagy még jóval olcsóbban is azoknál (valahol 17 és 20k között láttam, de annyi hűtőt néztem, hogy már nem emléxem, melyik ár volt pontosan :B ).

    Tápot illetően sztem CM Silent Power-t kell venni, na, az kussol, azért hívják így. Se nem ciripel, se nem susog, mintha nem is menne a ventije sem. Tapasztalatból mondom, nem a neve miatt! :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák