Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cut

    aktív tag

    válasz Cybertrone #25250 üzenetére

    Egy pici kérdés a memoria irási, olvasási sebességet mivel tudom nővelni? (eszköz)

    a válaszokat előre is köszi..... :R

    Cut

    ui: ha hulye a kérdés szoljatok.... :)

    [ Szerkesztve ]

    134 piros pötty :)

  • katt777

    félisten

    válasz Cybertrone #25250 üzenetére

    Lám, megint nem velem van a baj. Én azt mondtam, hogy azért nem látod a RivaTuner hibáit, mert kikapcsolod az en. gazd. opciókat. Az meg nyilvánvalóan nem jó tuning, amellyel nem működik az energiatakarékosság, az csak zabálja az áramot. Ez persze nem gond, ha nem te fizeted. :U Ha nem akarod, hogy válaszoljak, ne írj. Hiába mondogatod, hogy nincs szaktudásom, ha minden hsz-oddal azt igazolod, hogy az belőled hiányzik. :P

    subaruwrc: :K De csak Intelnél. Haver 1600CL7 RAM-jai DC 10k körül mennek Phenommal.

    HSM: Itt van az állítólag (már megint az én gépem rossz :D ) 100%-ban 4 magot terhelő Black Ops HT OFF és HT ON. Mindkét esetben teljesen rendben jelzi a CPU-terhelést a mérőprogi (azaz a 2 esetben ugyanakkora, CPU 15-30%), és ez van más alkalmazásoknál is. Mint látod, messze nincs 100%-on egyik mag sem. Csoda, ha nem hiszem, hogy félremérne HT ON? Nem kötözködésből mondom, mert tényleg kíváncsi vagyok, hogy azon kívül, hogy egyesek szerint, és elméletileg HT ON rosszul mérni a CPU terhelését, vajon mi igazolja ezt a gyakorlatban, mert én aztán megnézek minden progit, és sehol nem láttam ilyen jelenséget.

    (A 4-magos grafikon azért "izgágább", mert nagyobbak a mérősávok a grafikonon, 8 szál esetén csak keskenyebb sávokkal fér a képre.)

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák