Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz C64 #25239 üzenetére

    Elsőre nem tűnik rossznak... Viszont az a ~700MB Linx tesztre nagyon-nagyon kevés. Legalább 2-3GB kéne neki, minél több, annál jobb. És legalább fél óra. Tudom, nem kevés, de a tuning már csak ilyen pöcsölős dolog, ha az ember némi stabilitásra is vágyik....
    Nálam ilyen egy "gyors teszt": [link]
    Várjuk a továbbiakat, annak a prockosnak mennie kell, mint a gőzgép. :K

    (#25238) OldJohnny66: Ja, láttam... :D Mosolyogtam is a 100 fokos IBT-s beszóláson a totyikjában... :D (A Linx gyakorlatilag ugyanaz.) Amúgy abban a 950-ben az igazán durva, legalábbis számomra, hogy 1,4V VTT-vel nyomja a ramot 2000-en! Mondjuk ez részben a lap érdeme is.... :U
    Persze, a lényeg, hogy beválik-e a dolog, nekem lassan másfél év teljesen hibátlan működés után sikerült az atombiztos, ráhagyásos beállításomban is hibát találnom! :Y Egy kis fekete kockából indult ki minden, ami kb. egy képkockára bevillant, mikor pár napja StarWars-t néztem h264-ben! Kis célirányos zargatással még le is tudtam fagyasztani! :Y Mondjuk az addig elégségesnek vélt 1,225V Vcore-t 1,2625V környékére felhúzva teljesen megszűnt ez a hiba is, remélem nem lesz több. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák