Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz i are robot #25211 üzenetére

    Arról volt szó, hogy HSM-nek videolejátszása akadt, ezért kellett vacakolnia a prioritás állításával, és állítólag nem működött. Nem mondtam, hogy én tudom a frankót, de elméletileg egy i7-rendszert semmi nem terhelhet le annyira, hogy egy videót ne tudjon lejátszani (nyilván nem fullos LinX teszt alatt videózik az ember :DDD ). Ezért írtam, hogy nálam még 100% prociterhelés mellett is röccmentesen ment a videólejátszás, és a tv-zés is. A másik, hogy ha a prioritás állítása hatástalan, az megint csak nem normális működés jele, bármi fut is éppen a gépen. Az persze lehet, hogy HSM-nek egy adott programja rossz (optimalizálatlan), de ő konkrétan az i7 rendszerre fogta a dolgot, ill. hogy biztosan akadni fog (és hogy HT-t ki is kell kapcsolnia), ez meg így tutira nem igaz, mert akkor derítse ki, melyik szoftvere cseszik bele a rendszerbe.
    Szóval +1X elmondom: futtattam én itt rendesen rendszerterhelő alkalmazásokat, akár többet egyszerre, egy ismerősömnek még 3D renderelést is, és nem akadt semmi a rendszeremben. Csak és kizárólag HSM figyelmét akartam felhívni arra, hogy nem feltétlenül az i7 rendszere rossz, ha hibát tapasztal.

    Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a sok "ne mondd ezt, mert az i7-rendszer biztosan hibás" típusú hsz után (de akkor miért nem vesznek valami mást :F ) melyiktek és mikor fog tippet adni HSM-nek, hogy minek nézzen utána a beállításaiban. :U Ja, hogy azt meg nem tudtok, csak nekem pampogni, hogy ha rendben megy a gépem, akkor az csak a véletlen műve lehet. : :DDD Részemről itt ki is szálltam, mert semmi értelmét nem látom olyanokkal vitázni, akiknek egyetlen érvük sincs.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák