Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz MPowerPH #24596 üzenetére

    szijartg

    Szerintem jó kis lap nem melegszik,rengeteg beállitással.Nekem túl sokkal is:)Igazából nem vagyok nagy tuningos igy olyan szemszögböl nem tudom nézni,de szerintem megérte az árát:)Nem tudok rosszat mondani rá,szerintem 50k ért nem kapol jobbat,na meg újabbat,mert nemrég jelent meg..

    BMW001

    Hát igen válalkoznék,de nem vagyok tól nagy tuningos amit idáig belöttem azt is az imi írása lapján tettem:)Most ott tartok hogy prime,intel burn,stabil 3.8ghz cpu 1.26250 qpi/dram 1.3v a ramok 1603mhz-en mennek 1.65v kapnak bclk 200 szorzó 19.
    Megprobálom amit írtál,azért érdekes hogy 1.35v nem tudja a 4ghz-et,de 1.26v stabil 3.8ghz olyan sok lenne az a 200mhz?:)SZerintem valami mást is bekéne állitani,de tényleg nem vagyok nagy tuningos.A többi fesz alapon van ,az a baj hogy nem tom megnézni mennyi feszt kap alapból a proci,mert nem tudom kikapcsolni azt a fa... energiatakrékos modot,igy mikor megnézem biosba valami0.9 V akármennyit kap.(a végére nem emlékszem)De gondolom azért van ,mert alapon csak 1.6ghz en megy energiatakarékos modban.Remélem nem írtam nagy hülyeségeket:)Megcsinálom amit mondtál probából hogy mi lessz.

    Qru

    Tudom a te írásod alapján vettem meg a coratort:) Szerintem jól raktam fel van rajta normálisan paszta szépen elkentem,Lehet a házzal van a baj azért nem hűt eléggé,vagy tényleg túlfeszeltem a dolgot:)Most igy 3.8ghz en 1.26250 v a magok prime alatt 70c voltak intel burn alatt az egyik elérte a 79c is :F na de 80c alatt maradt meg prime95nél nem hiszem hogy általánosságban jobban letudnám terhelni azzal meg úgye 70c megált.

    Köszönöm a válaszokat.ha segitetek rakok képet meg mindent amint kértek.Nem akarom villággá húzni de a 4ghz jó lenne az már bőven elég mindenre...De ha nem akkor a 3.8ghz is megteszi nekem:R

  • lajosx

    őstag

    válasz MPowerPH #24596 üzenetére

    na vagyok kiprobáltam 21x191 en de bootoláskor meghalt a gép:)
    Mondjuk lehet azért is mert cpu . 1.26250v volt mert ettöl hiába adok neki többet ha terhelve 80c fölé megy.
    Igy ezen a feszen is intel burn tesztnél az egyik mag elérte a 79c..Egyébként le nulláztam a lapot,alapból valami 0.8 v ad a procinak vagyis az auto beállitás után ez jön.De hardver monitornál is megnéztem,ott 1.192v írt.Mondjuk annyi eszem nem volt hogy alapon cpuz vel megnézzem:)Csak most jutott eszembe:)
    Szóval szerintem 1,26250nél többet nem tudok adni neki és az meg kevés a 4ghz eléréséhez..:R

Új hozzászólás Aktív témák