Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Henk #17084 üzenetére

    Rendszer winyónak elég, meg pár játék is ráfér. Többire meg ott a HDD.

    Lacc88: Nem olyan vészesen drágák már a belépőszintű SSD-k.

    #nincsbennetarcsi

  • Nippon

    őstag

    válasz Henk #17084 üzenetére

    Én is egy ilyen SLC-s Samut használok, már egy éve és tökéletes, simán elég lesz a rendszernek. A lapozófájl-t tedd valamelyik HDD-d elejére. Tök jó, hogy kerregés nélkül pillanatok alatt bejön a desktop... :)

  • katt777

    félisten

    válasz Henk #17084 üzenetére

    Szép is lett volna! :DDD 900-at tudtak max, kivéve hátul a 14cm-est, az 1300-at.

    Qru: 31k egy 64GB-os. Hát, meg lehet gondolni, az majdnem egy HAF932, vagy egy vízhűtés ára. 40GB-os 25k, az már nem éri meg. Viszont 2 OS mellett a játékokat is rá lehet tolni.

    Stukker1987: 1. hsz-ban találsz segédletet, és bizony az 1.3V-nál könnyen meglehet, hogy több kell egy D0-nak. ASUS és ASRock lapomban is 1.28V-on stabil a 4GHz-en a C0, de ASRock többet droppol, annak biosban 1.30xxx V-ot kell adni. Könnyen lehet, hogy a QPI feszt is emelni kell. Alapfesz. alatt mit értesz, auto beállítást, vagy fix gyári Intelt? Nem mindegy.

    HSM: A 8+2 fázistól tartottam az P6TDlx 16+2-ével szemben, de semmi hátrányát nem látom. Viszont az ASRock lap hűvösebb, sztem 4GHz-en is 50°C alatt elég jó, bármelyik konkurenshez is viszonyítom, a P6T határa 60°C körül volt.
    Az nem is, kivéve, ha visszaigazolják. Harcolhatsz a fogyvéd. törvények ellen, de ez egy vásárló részéről eléggé megmosolyogtató. :)
    Sosem járnék fronthajtásos, orrmotoros kocsival. Inkább ahhoz hasonlítanám, hogy lehet, hogy egy Pagani Zonda is rohadt gyors, meg minden, de jó nekem egy Ferrari Enzo. Csakhogy az i7-analógiánál maradjunk, mert az Audi max. egy AMD X2, a Skoda meg Sempron. :DDD
    Házról annyit, hogy volt nekem pár büszke (köztük vízhűtéses, hiszen a radiátort is ventik hűtik) ismerősöm, akik csak néztek, ill. hallgattak, amikor megtapasztalták a HAF932 zajszintjét. Szóval akkor röhögnék, ha kipróbálnál egy HAF932-t, hogy milyen képet vágsz.
    Amúgy abban teljesen igazad van, hogy számít a ventik minden tulajdonsága. (Autókhoz viszonyítva inkább Lotus-hoz hasonlítanám, mert minden szükségeset tud, a tudásához képest olcsón.) Inkább a mostani házam Audi. 7.7k-ért tudja a márkás, 17-22k-s házak képességeit.

    ndlx: Gyakorlatban is jobb a HT, nem kevés program használja, még játékok is. Ha jobban eloszlik a terhelés, HT ON hűvösebb is lehet a proci, mint OFF. VGA kódoló progik, tervező alkalmazások kihasználják, egyelőre különösebb előnyét azért nem tapasztalni, mert izomból olyan erős az i7, hogy nincs, ami igazán leterhelje. (Pl. multicpus videokonverterből max. priorításon 2-t kell egyszerre elengednem, és még így is marad erőforrás HT ON. HT OFF nem.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák