Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz CooLM@$TeR #10286 üzenetére

    nekem is ez a meglátásom, jókat beszélsz :K

    korábbi h.sz-d is tetszettek, volt valóságtartalma és mondanivalója... :K

    "hűtőkről és a ramokról is, és egy-két általános dolog szerintem bőven elfér a topic keretei között; baj inkább a mértéktelen mennyiségű személyeskedéssel, siránkozással és abszolút céltalan és értelmetlen offal van"

    ez mennyire igy van.. ! böven belefér :) .. sőt, valamennyire kötelezö mert szorosan összetartozik a ram , proci ,lap összeállitás..... :K

    szerintem meg a westlake féle x58 topik nyugodtan zárható, nem sok értelme van, mivel minden x58-s lapnak megvan a saját topikja, és felesleges egy gyüjtö topik...
    igy is elég gyér a forgalom az alaplapos topikokban,, emiatt sem látom szükségét egy újabb topik megnyitását...

    (#10285) westlake ::"mint ahogy a 3channel kitek, es core i7-es hutok is.. akkor mar ezeket a temakat is itt targyaljuk ki?"
    pontosan igy van... :K itt kell kitárgyalni mivel nagyon szorosan tartozik a procihoz, szinte nélkülözhetetlen informáciok láthatnak napvilágot...

    (#10283) HSM :: szerintem a két kezeden megtudod számolni az emlitett lapok tulajait.. akinek van ilyen , azt ismered is... :K
    nemhinném hogy most a semmiböl "elöbújnak" valami újdonsült EVGA, DFI, Foxconn tulajdonosok... szóval ne várj h.sz özönöket a témával kapcsolatban...
    ( sajnos kicsi ország vagyunk , kevés felhasználóval :R )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák