Új hozzászólás Aktív témák

  • lorcsi4

    tag

    válasz AirBooms #21591 üzenetére

    nah képzeld neekm is ez volt és most hogy corsair 850 txem van és attis 80 itt járt és segített :) rájöttem legalább is nekem így néz most ki ezt használom így stabil ki be kapcsolás után is(4ghz)3 d mark teszt 28900(hd5970-el):cpu ratio:21 cpu frequency:191 mhz bclk:3314 assszem ram:1564 mhz 191-nél amit dob :) qpi:az első asszem 7148 ilyesmi cpu:1,3 volt cpu vll:auto,qpi:1,35 volt(sok de így stabil :) ) ram:1,6 volt gyári xmpből kinézve időzítés gyári. biosban szinte minden más szinte alap ez a kettő biztos nem:pcie spread spectrum:off,cpu spread spectrum off illetve az első opció load line calibration az nekem enable mert nekem sokat droppol a procim és úgy már nem stabil. Illetve ht on.az a baj a te lapodat én nem ismerem nem vagyok ezekben otthon abban elvileg ahogy attis mondta annyi finomítási lehetőség van hogy csak nahh :F :F Ez mondjuk jó csak az enyém egyszerű lap.. Nekem így most stabil vagy a táp vagy a fesz emelés(szeritnem utóbbi illetve a vdrop kikapcsolása) meghozta az eredményt. talán tudtam segíteni neked is... Egyébként hova valósi vagy? pesti?

Új hozzászólás Aktív témák