Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tl_

    tag

    Üdv!

    Olyan probléma lépett fel a Fuji L22-1W monitoromnál, hogy elfelejtette az identitását.
    Részletezem: Ma egy kicsit játszadoztam a felbontásával, és a képernyő elcsúsztatásával Ati Catalyst 13.12 alatt, a GPU Scalingot is nézegettem. Míg csúsztattam a képernyőt a catalystban, addig játszadoztam a monitoron lévő AUTO gombbal, ami arra hivatott hogy a legjobb kitöltést és a legjobb minőséget állítsa be.

    A lényeg, hogy már akárhogy RESETelem meg nyomom az AUTO -t a kép elcsúszik -49 -129 pozícióba a bal felső sarok felé, ami azért érdekes, mert tulajdonképpen negatív irányba sohasem lehetett a képernyőt csúsztatni, ezt veszi a gyári beállításnak. Sajnos a monitorban lépett fel a probléma, mert más gépre kötve is ezt műveli, csak ott még ráadásul nem is lehet megadni 1440x1280 -as felbontásnál nagyobbat, pedig telepítve van a videó kártya, csak a monitor nem bír többet, ezt állítja. Laptopon is 1440x1280 -as felbontásra lehet beállítani max. Ja és a fő gépen, teljesen felkeveredtek a javasolt felbontások, most ilyen 1280x800 -at meg 1336x768 meg 1280x1024 -et javasol, de mindnél fennáll a tályolási probléma, csak 1024x768 meg 800x600 -ba tölti ki a képet teljesen, ami azért fura, mert a gép újra lett rakva, nem is értem miért ezeket javasolja.

    Újratelepítettem a gépet amivel ezt csináltam, windows 8.1 -et raktam rá, de nem szűnt a probléma. Kihúztam, pihentettem a monitort, de akkor sem szűnt.

    Hogyan tudnám ezt megoldani? Nem lehet valahogy felülbírálni a gyári beállításokat, vagy "rövidre zárni"?
    Ha szükséges, és valaki olcsón vállalja, hogy újrakonfigurálja nekem ahhoz akkor elviszem. :R

    Üdv! Joci.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák