Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Sas madár #4587 üzenetére

    Hali.Sajnos vásárlásnál nem világosítottak fel, igaz az én hibám is mivel nem néztem meg az LG honlapját ahol le van ez írva,de ezt az Ipon-ban gariztatásnáll el kellet volna mondaniuk,hogy ezt csak a szakszerviz tudja letesztelni 3-nap után addig természetesen cserélik hát köszönöm sokat segített :W .Ez pont pénteken volt mikor nagy nehezen BKV-val elutaztam a 18-kerület másik végéből a 9-kerületbe az Ipon-hoz délután 4-re mert este 8-ig vannak a nyitva aztán mikor már jól leízadtan a monitorral a kezemben fent a szervizes kolegánál leraktam az asztalra az egész hóbelebancot,mire kérdezte mikor vettem a monitort.Mondtam 2-héttel ezelőtt mire azt felelte sajnos akkor LG szakszervizhez kell fordulni ez ügyben :(( :(( :W .Elhiheted nagyon odavoltam meg vissza örömömben aztán elkértem az LG szakszerviz telefon számát.Felhívtam őket mire flegmán felvilágosítottak délután 4-kor pénteken bezárnak,és őket a 13-kerületben majd megtalálom :(( Mire én vihettem vissza haza az egész terméket mert délután 4 volt az Ipoinba mikor megtudtam a további szankciókat hát ez király,ja igen és 18:00 kor még meg kellet volna jelennem a 7-kerületben a házi orvosomnál betegszabis papírok miatt ami még rátett egy lapáttal,gondoltam gördülékenyen megy minden nem gondoltam piramist megyek építeni :(

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák