Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Sas madár #4589 üzenetére

    Hát igen sajnos ez tényleg tanulságos volt az biztos.Elég disznó dolog, azt nem értem az olyan nagy szaküzlet mint az Ipon miért nem tudja ezt ő maga lebonyolítani hisz a saját áfáját is ráteszi a monitor nettó árához akkor mégsem neki kéne ezt lebonyolítania :F Talán jobban járok így mert a szakszervizbe én viszem be ezáltal nem kell várni az átfutási időre így hamarabb kerül hozzájuk,de legalább figyelmeztethettek volna garis papír megírásánál az ilyen kellemetlenségek elkerülése érdekében.Általában mindent tőlük veszek ezért egy hibapont a számlájukra no meg ezelőtt is egy -, szerintem sokat segítene a vásárlóknak jó véleménye lenne az egyéb gondok lebonyolításánál.Nem szeretném őket lehúzni mert jó áron szinte minden beszerezhető mindet kényelmesen csak volt gondom ezelőtt is gariztatás ügyben mert a vga kártyám szemetel 2D ben mikor a karit nem terheltem csak a Windows 7 futott.Mikor beadtam a kártyát gariztatni leírtam értelmesen mi a gondja a karinak sőt szóban is kifejeztem mikor átadtam bevizsgálás szempontjából ,15-napot húztak halasztottak mikor email-en kerestek hogy kész a kari tesztelése ,akkor bementem azt mondták tökéletes a karim :W .Mondtam engedjenek csak oda megmutatom mi a gondja,és érdekes 20-perc alatt meglett a hiba,tulajdonképpen a karimnak két profilja van,meg másnak is természetesen.2D fesz 3D terhelés alatti fesz.2D alatt mikor a kari az órajelet visszavette + a hozzá tartozó feszt is elkezdet szemetelni,de ezt elmagyaráztam mikor leadtam,de mégsem így tesztelték hanem 3D-mark tol kezdve minden terhelő progival nekiálltak szénné tesztelni.Mikor érthetően a tudtukra adtam,hogy ne teszteljék mivel pihenés módban csak a Windows megy semmi 3D progi mert akkor érdekesen megjavult az órajelek + a fesz emelkedése miatt.Aztán érdekes elkezdett szemetelni hangyásodni a kép amint megmutattam hogyan is kell kihozni a hibát a karimból.Míg ezt nem bizonyítottam úgy néztek rám mintha én hangyásodtam volna meg :DDD Vicces ,állítólag nagy szakemberek aztán az egyszerűnek vélt felhasználó kukába dobja a tudásukat 20-perc alatt.Ez nem azt jelenti,hogy okosabb is vagyok csak hát a figyelmetlenség meg mi egyebek aminek köszönhető ez a kellemetlennek vélt helyzet.A kari árát visszaadták mert nem választhattam ugyanattól a gyártótól mivel a nagy kernek állítólag vissza küldték hibával,de a nagy ker vissza dobta az ipon-nak,hogy hibátlan a kari ,mikor utoljára beszéltem mit sikerült intézniük a gyártó felé ezt mondták el nekem ki tudja mi az igazság talán a büszkeségük volt nagy ezért hivatkoztak a nagykerre.Ha nagykernek tökéletes akkor tolja a 100ezer Ft vga kártyáját a hangyák háborújával című játékkal megspékelve csak az a gond,hogy a karival együtt települ :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák