Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Sziasztok.A monitorommal adódott egy nagy problémám.Az IPS monitorom (LG FLATRON W2220P) kettő hét használat után lefüstölt,épp pénteken:O :W A falnak nekidőlt még meg sem ütődött és leverte a lakásban a biztosítékot azóta nem kap áramot valami zárlatos lett benne.Előtte 1-2 órával megjelent egy pixel hiba utána kettő egybefolyva ami 1 óra használat után az egybefolyt kettő pixelhiba eltűnt de az 1pixel hiba megmaradt körülötte lilásodást is ki lehetett venni főleg fehér háttérben érdekes,remélem sikerül kicseréltetni, az iponba bevittem mire kizavartak vigyem LG szakszervizbe mert 3-napos csere gari megszűnt az LG szak szerviz további feladata megcsináltatni kicserélni a terméket :(( Kicsit mérges voltam mivel a 18-ker ből BKV val a böhömnagy dobozávak együtt a kezembe elcipeltem az ipon-ba a 9-kerbe utána tovább a 13-ker LG szervízbe ami bezárt mivel Péntek volt és 4ig voltak nyitva hát ez tiszta téboly vihettem haza most ott rohad a sarokban 60ezer ft ér :O :W

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák