Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Sziasztok.Azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy a monitorom mintha kicsit homályos lenne.Az a gondom,hogy betűket olvasva mintha vibrálnának a betűk, a W például mintha rezegne nagyon gyorsan.Talán elképzelhető,hogy látok a képfreki különbséget, mert HD felbontáson csak 60Hz et enged max.Jelenleg egy Benq G2220HDA monitorom van.A menüjében a Élességet feltoltam 5 re ,valamit javult mert alapon hármason van azon elég elmosódott a kép+a betűk is.Ez előtt egy CRT Belinea 22"monitorom volt ami szerintem elég jó volt nem voltak vele ennyi gondom vele.Játékok menüjében fekete háteres pl:Moder Warfare2 nél a menübe kilépve észlelek jel zavarásokat mintha fekete csíkos zavaró hatások jelennének meg.Alig lehet látni de észrevehető, lehetséges a Dsub átalakító árnyékolása baszakodik mert ez a moncsi sajnos HDMI-t nem tartalmaz.A monitorral mostanában megtettem azt a hülyeséget hogy nem tudtam mit teszek mert ezelőtt CRT volt egészen másképpen takarítottam ,de sikeresen mintha a monitor bevonatát lemostam volna az a fekete csillogós védőréteget.Kikapcsolt állapotban mintha csillogott volna a védő bevonat most már nem mert matt fekete sajnos (szappanos langyos vízzel+ablak lemosó folyadékkal ami nem alkoholos) mostam le a képernyőt papír zsebkendővel át törölve, azóta mintha játékok alatt a távolabbi objektumok homályosabbak lennének.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák