Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz zack #5909 üzenetére

    Nem tudom, mire reagaljak, tul sok az olyan, amire nem is erdemes igazsag szerint, de azert megprobalom, utoljara :)

    Szerintem nem ismersz, gondolom jol tudom, javits ki, ha tevedek.
    Fogalmad sincs, mit nezek, mit tudok, mivel foglalkozom.
    Nem a szavannan vagyunk, ezek meg nem oroszlanok.
    Az embereket te keverted bele, mar akkor sem ertettem, mirol beszelsz, most ezzel kicsit ongolt lottel, de nem problema :)
    Pontosan fel tudnam sorolni a lehetseges elhullasi okokat az utcan, amit te meg mindig nem fogsz fel, az az, ami a lenyeg.
    Ne kockaztass ha nem muszaj.
    Nem adok nyers hust, mert riziko. Nem adok csontot, mert riziko.
    Te ajanlgatod masnak ezeket a dolgokat, felhivtam a figyelmed, hogy nem kene.
    Miutan azt is mondtam, te szemely szerint azt adsz nekik, amit akarsz, erdekes visszavagas reszedrol az, hogy en ne ajanlgassak :D

    Nem csipem, mikor valaki teves meggyozodese ellenere olyan szinten kardoskodik, hogy arra nem veszi a faradsagot, hogy utananezzen a dolgoknak.
    Attol meg, hogy kutyakozmetikus vagy mifene vagy/tanultal annak, meg nem biztos, hogy igazad lesz abban, amit elhataroztal, hogy jo.
    Konkretan a gyomornak es a beleknek semmi koze ahhoz, hogy fertozodik-e az allat.
    Az is lehetseges, hogy a macska megeszik 98 galambot gond nelkul, a 99. pedig megoli.

    Az utcai rivalizalas meg nem azert veszelyes, mert kikapja a szemet, egy szemmel is el lehet elni, mar aki szeretne egyszemu macskat. A fertozo betegsegek macskak kozt viszont igen gyakoriak, es van jopar hosszu szenvedessel jaro, halalos betegseg is.
    Bar ezt sem igazan ertem, hogy kapcsolodik a temahoz. Nem errol volt szo.

    Igazsag szerint a hozzaszolasod nagy resze, ugy a kozepso resz kb. vegig teljesen felesleges, nem ide valo kavaras, olyasmivel vitatkozol, ami fel sem merult, mint tema, es senki nem allitotta sem ugyanezt, sem az ellenkezojet.

    A macskak eletkoranak hosszabbodasaban nagy szerepe van az ivartalanitasnak, valoban, valamint az oltasoknak, a kornyezetuk vedelmenek, es a taplaleknak. Az ember elettartama is az egeszsegugyi ellatasnak, etel minosegenek, eletszinvonalanak a fuggvenyeben no. Semmilyen kepesites nem kell ahhoz, hogy az ember ezzel tisztaban legyen.

    Kismacska valoszinu coon mix, azert ekkora. Remelem akkora lesz, mint egy hiuz, legalabb.
    Hozzateszem, szarazat kajal ;]

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák