Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Macskámnál másodszor vagyok figyelmes a következő jelenségre.

    Amikor kaját készítek a pultnál akkor mindig a lábam között ólálkodik és nyúlkál (mindig szokott kapni egykét falat finomságot legyen az hús, sonka, sajt etc..).
    Tegnap egyszer csak fogta magát és hirtelen hátraugrott a pulttól kb 1 méterre, és nem volt hajlandó közelebb jönni, de a szemében ott volt a kunyerálhatnék.
    Ma már olyan stádiumban van, hogy amikor kintről beengedem a konyha felől, akkor azonnal berohan és egyenes a konyhaasztalra, vagy pultra ugrik, teljesen zaklatott állapotban, mintha valami lenne a padlón ami miatt nem akar ott lenni :F
    Nem is eszik, csak nagyon keveset, pedig látom hogy éhes.
    Teraszról nyitott ajtónál csak néz befelé, és ha bejön akkor felrohan valami magasra.

    Most fogtam, kitettem a tálkáját a konyhából a teraszra, erre jóízűen elkezdett falatozni..

    Apró kiegészítés, hogy csirkecombot daráltattam neki pár napja, eddig háromszor tettem le neki friss adagot, de csak beleszagolt és otthagyta, inkább ropizott :F próbáltam megsütni olajon, de úgy sem eszi meg.

    Eddig mellett kapott, amit itthon daráltunk le.
    Gondoltam most legyen kicsit változatos és kapjon combot, és inkább ledaráltatom a hentesnél hogy ne nekem kelljen szenvedni vele..
    Most létezik hogy nem szereti a csirkecombot a macska? :D

    Ja újabban szokásával ellentétben sokat dorombol és bújik, döfköd :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák