Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz gyapo11 #11897 üzenetére

    Szerintem inkább "fogasodik". Azért kínozzák kb vágásonként, mert sosem lesz rendes apex-él, hanem mindig csak egy kicsit megfogasodik, vág-vág, csak ugye igazából pont (micro)burr-t hoz létre, ami egy rövid ideig tök jó, csak letörik a pi...-be könnyen. Cserébe 2 húzás azt megint olyan. Nyilván érthető, vicces lenne, ha naponta 2 órát japán köveken, 4 lépésben aztán még 2 féle pasztás bőrön simogatnának ilyen eldobós szar késeket.
    Az én (korlátolt) tapasztalatomban és tudásom alapján, valamint youtube vidik, leírások alapján ahonnan ezt is szereztem tényleg 2 dolog kell: min. 1 jó kő, meg min. 1 jó paszta/bőr. Ha bármelyikből / mindkettőből több van, nagyon jó, de konkrétan 400 -as gyémántkő + 6 mikronos bőr, ha jó, és jól csinálod, akkor borotvaéles lesz, szó szoros értelmében.
    A 2 említett dolgon kívül egyetlen dolog amit én jónak tapasztaltam, az a kerámia rúd, de az is csak élezés után - bőr előtt, a burr -t hamarabb le tudja kapni. Csak nagyon csúnyán el is lehet vele cse....ni, ezért annyira nem buli az sem, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák