Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz koxx #11513 üzenetére

    Kershaw Bel-Air, a neve hülye, de jó cuccnak tűnik
    Hát, mivel az a webshop 99%, hogy szintén szlovák vagy valami. Egyébként ez biztosan rugós bicskának minősül? Vagy mi arra a definició? Hiszen ez manuálisan nyitandó mégiscsak, te feszíted fel a rugót, nem egy gombot nyomsz meg. Teljesen mindegy, akkor is kell :DDD
    De ja, akkor még jobb, hogy magyar / ""magyar"" webshop vagy környező ország. Egyébként a Lamnia -n gondolom pont ezért nem is kapni semmi ilyet, pl Microtech -ből is csak a sima nyitós kések vannak.
    Tudom, hogy pár hsz. -szel előrébb volt pont erről szó, de sose fogom megérteni ezeket a hülye jogszabályokat.. Kinek fáj a rugós kés vagy a 8, 9 vagy 15 centis kés? Ha valaki le akar szúrni valakit azt egy flex- szel 30mp alatt kihegyett vas darabbal is meg tudja tenni. Ha valaki meg csak szereti és használja vagy legrosszabb esetben is csak önvédelemre használja, akkor nem mindegy, hogy az egy 7 centis szalonnázó slip-joint kés vagy egy 9 centis rugós? Pl. pont a Paramilitaryt olyan erővel lehet / tudom akár én is kinyitni, hogy a hegye, ha érint valamit, pl praktikusan a saját kezed/bőröd, akkor azt szép mélyen kihasítja (true story...). Ezek az OTF -ek yt alapján nem túl veszélyes "lőnek ki", azért ők sem hülyék... nem ballisztikus kés bameg :DDD

Új hozzászólás Aktív témák