Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz AxBattler #107528 üzenetére

    A ProGD nem cserélhető vezetékes, ha ez nem zavar, akár megfelelő is lehet. A Pro-10 és a Pro-50-es között a párna a különbség (meg a doboz), de azt akár utólag is meg tudod rendelni.

    Én inkább a Monitor széria felé terelnélek, mert annak a csuklója tartósabb konstrukció, mint a Pro szériáé. A Pro szériának egyik oldalra 90, másik felé 10 fokban tud elfordulni a kagylója. És ha ezen a 10 fokon túl fordítod, akkor törik a határolója, és onnan max hónapok kérdése, hogy szét is esik az egész. A Monitor szériánál ilyen gond nincs, mert mindkét oldal felé 90-90 fokban eltudod fordítani. A Monitor 40-esben elvileg (adatok alapján) ugyanaz a driver, mint az összes Pro szériás fejesekben. Sajnos pont a 40-est nem hallottam, csak 60-asom van, meg 80-asom volt. Meg a Monitor szériához jobb minőségű kábelt, és párnát (protein leather, bár a Pro-50-esen is az van) is adnak. Meg úgy amblokk masszívabb az egész (100mm-es a kagylója, a pro szériáé 95mm-es).

    Szóval a helyes kérdés inkább az, hogy a Pro10 és a Monitor40-es közötti dupla ár (lényegében 1 árban van a Pro-50-essel, sőt pár napja láttam akcióban 10.800.-ért is Monitor 40-eset) megéri-e. Szerintem igen, megérhet.

    Korábban egyébként bohóckodtam azzal, hogy a már működőképesre épphogy összekókányolt Pro-50-esemet (nekem még a régi, nem Hi-Res féle van, abban szarabb a driver) a Monitor 60-as féle párnával (ugyanaz van a 40-esen is) próbáltam ki, és az is jobban szól vele egyébként.

    #107525btraven: Aliról $-ban kell mindent vásárolni. Eddig is úgy volt a legolcsóbb.

    #107526mzso: Attól, hogy vastagabb egy párna, nem biztos, hogy több lesz benne basszus, sőt. Alap hangon egyébként is attól érzed többnek a basszust, hogy közelebb van a driverhez a fülded. Minden párna lutri. Nekem tök sok esetben bejött a párna csere, de jónéhány esetben nem, vagy csak a sokadik próbálkozásra. De így is van olyan fejesem, ami csak a gyári párnájával jó. (Az a gáz, ha olyat meg nem kapsz utólag sehol.)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák