Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz #56474624 #68274 üzenetére

    Biztos K550-ről van szó? :D
    Na jó, csak egy kicsit furcsa ilyeneket olvasnom, mert nekem még soha nem sikerült úgy felhelyeznem hogy szökött volna a basszus vagy hogy kevés lett volna. Hisz olyan puha a gyári párnája hogy szerintem lehetetlenség hogy ne zárjon megfelelően, nem is tűnt fel még soha hogy bármerre tudnám mozgatni a fülem körül; tehát szinte olyan mintha csak egyfajtaképp tudnám felhelyezni, és ráadást mindig jó is (persze lehet hogy nagyobb a fejem és a fülem mint az átlagnak). Sőt szinte mindig szemüveggel használom és az sem okoz semmi gondot.
    Még mindig nagyon elégedett vagyok vele, és nem értem hogy bírtam meglenni egy nyitott fejhallgatóval ezelőtt; szerintem a zárt sokkal jobb, (számomra így minőségibbnek tűnik a hangzás) és alapból sokkal több részlet van meg; nemcsak zenét hallgatni jobb vele hanem pl. összemérhetetlenül pazarabb filmnézésre. Ezelőtt nem is tűnt fel hogy a filmekben is ilyen mindenre kiterjedő a hangmérnöki munka, és hogy mennyivel jobb így, hogy minden kis nüansz jól hallhatóan megvan.
    Amúgy megjött Kínából a "szövet" párna is hozzá, sajnos méretben laposabb mint a gyári, remélem azért azzal is jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák