Új hozzászólás Aktív témák

  • Sántha Lajos

    tag

    válasz emiki6 #107534 üzenetére

    Hello . (BOCSI , KICSIT HOSSZÚ LESSZ :) )Elolvastam pár hozzászólásodat , kérdezni szeretnék tőled . Van nekem egy AKG K518 LE fejhallgatóm , nem mai darab , de nekem tetszik a hangzása főleg elektronikus zenén szól jól .Érsd : erős , tiszta mélyhangok . Na most én elkezdtem nézelődni nyitott fejhallgató után , mert jókat halottam róluk . Túl sok pénzem nem volt rá (bár inkább úgy fogalmaznék hogy kipróbálás nélkül nem akartam sokat költeni ) és vettem egy Superlux HD681-et . Azt persze rögtön kihalottam hogy ez máshogy szól , mintha szélesebb lenne a színpad kép (nem tudom jobban megfogalmazni) főleg koncert felvételeknél , vagy akusztikus zenéknél tetszett amit halottam . Egy kicsi hiányérzetem volt , hogy mély hangoknál kicsit kevésnek éreztem (persze extra baszust tudok rárakni az erősítőn) .Kérdésem az hogy nézegettem sennheiser fejhallgatókat , (559 nyitott , 569 zárt , 559 nyitott) az 559 szerinted hogy viszonyul az én Akg , és Superlux fejhallgatókhoz .(persze , csak ha ismered őket ) . Egyszer felpróbáltam egy 559-et media martkban , kényelmesnek találtam , bele hallgatni nem tudtam) . Csak azt nem tudom ez a kevesebb mély érzet a nyitottságból adódik , konkrétabban , jobb e mélyhangzásban az 559 mint a Superlux . (persze gondolom ebben az alacsony árkategóriában nagy különbségek talán nincsenek ).

Új hozzászólás Aktív témák