Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz -NoVa- #100146 üzenetére

    Jó, akkor nem értetted meg, vagy el sem olvastad, ami a teszt oldalán le van írva. Az 1kHz-et úgy kell beállítani (olyan hangerőt kell beállítani az eszközödön, amin végzed a tesztet), hogy épphogy meghalld az adott környezetben (hallásküszöb). Te ezt valószínűleg nem tetted meg. Mivel a hallásunk nem lineáris, ezért nem is hallhatod egyforma hangerőn a különböző frekvenciákat. Rémlik, a Fletcher-Munson görbe? Eleve odaírtam, hogy tájékoztató jellegű, mivel nem ugyanazon a rendszeren csinálja senki, de ez is elszaladt a füled mellett, hogy stílszerű legyek. Ha maszturbálni akarsz, azt csináld privátban, ne itt.

    bitrograde
    Az elég durva, ha Pécsen manapság így végzik a hallásvizsgálatot. Kaposváron, audiológiai rendelésen egy dupla, vagy tripla falú (nyilván nem láttam bele), ház a házban elven épített süketszobában vizsgáltak engem már 2002-ben, és tavaly a COVID utáni fülzúgásomnál is egy ilyenbe ültettek. Azt sem lehetett hallani, hogy a személyzet kint beszél, csak mozgott a szájuk. Igaz, a fejhallgatón látszott, hogy nem mai darab, ami a csonthallást vizsgálta, az sem, de ha hitelesített orvostechnikai eszköz, nagyjából kit érdekel, hogy milyen...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák