Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz kemotox #9440 üzenetére

    Még mindig remélem, hogy nem lesz ebből flém, de gyorsan leírom a tapasztalatokat, aztán remélem nem is lesz több kérdés, mert ez már így nagyon OFF. Ha mégsem tudnátok visszatartani, akkor privátban támadjatok :).

    Én sem használtam azelőtt, így sok infót nem tudok elmondani. Régen azt láttam, hogy lehetetetlen coint szerezni, most pedig egy pici utánajárással a következőkre jutottam:
    1. Videók nézegetésével, kérdőívek kitöltésével lehet könnyen gyorsan sok lóvét szerezni, de ezek nálunk nem elérhetőek, muhaha.
    2. Androidos alkalmazások telepítése tán a számunkra legjobb módszer a coinfarmra, azt pedig célszerű valamilyen emulátorral tenni (találsz erre megoldást a neten, keress rá) /megjegyzés: még nem próbáltam/
    3. Most az Uptasia online játék regisztrációjával és 4 es szint elérésével kaptam 109 pontot. (kb. 5-7 perc lehetett) Ez tuti működik.

    Időnként vannak "ingyen" játékok amit akkor "vehetsz" meg, ha az 'akció' kezdetétől összegyűjtöttél legalább 50 coint. Tulajdonképpen ezért néztem rá az oldalra, Désiré már csak hab volt a tortán.

    Még egyszer hangsúlyozom, hogy bár a külföldiek számára ez egy remek forrás lehet, nekünk nem igazán az, de mindenképpen meg akartam említeni, mert eddig én sem tudtam, hogy IG csomagok játékait is előszeretettel dobálják fel 'eladásra'.

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák