Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz FunPro #19633 üzenetére

    Azt nem vetted figyelembe, hogy közben a dollár/euró árfolyam folyamatosan változott, ezért nem fogsz akár ugyanolyan kedvezmény esetén sem pontosan ugyanolyan összeget fizetni. Ha visszamenőleg akarnád leellenőrizni, akkor nézz vissza mindig az aktuális dollár/euró/forint árfolyamokra is.

    Nekem soha nem módosult az alapár, egyszerűen 10€ (bár olvastam erről, hogy valaki hírlevélben ilyen 11-12€-s dolgot látott, de végül ugyanúgy 10€ volt neki), mínusz a kedvezmény $-ban. Ha átváltasz forintra, levonod a kedvezményt, majd a végén a forint összeget vissza euróra, és kalkulálsz némi konverziós költséggel, akkor mindig kijött erős közelítéssel.

    Egyébként minden példádnál kijön: A 7€/hónapnál 5$ a kedvezmény, amit a 10€-ból vonsz le. Pont ezt írtam, mindegy, hogy a levélben €-ban vagy $-ban írják, a lényeg az, hogy a 12-höz viszonyítanak. Ha 7€/$/ hónapot írnak, az azt jelenti, hogy 12-7=5$ a kedvezmény, ezt vonod ki a 10€-ból, és fizetsz euróban.
    Amikor 6€/hónapot írtak, akkor 12-6=6$ volt a kedvezmény, ezt vonod ki a 10€-ból.

    Egyébként van egy Humble Choice - FAQ, ahol változatlanul sok-sok hónap óta 12$ és 10€-t írnak árnak.
    Majd próbáljátok ki mostantól a fentit, nálam mindig stimmelt.

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák