Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz csuvicsuva #17565 üzenetére

    értem, amit mondasz és valószínűleg ilyesmi volt eredetileg a szándék....mármint, hogy cikinek érezték nyilván, hogy minden egyes hónapban 6 dolláros kuponokkal kell visszacsábítani az embereket, mert különben a kutya nem veszi meg a havi csomagot. muszáj kellett, hogy érezzék ezt a szégyent, mert ha nem, akkor a probléma még ennél is nagyobb náluk....

    tehát akkor beharangozták, hogy mostantól változások lesznek, "olcsóbb" lesz a csomag (ha a fél évig 6 dollár ajánlatot nézzük, akkor ugye drágább!) és nyilván törekedniük is kell arra, hogy minőségibb csomagokat állítsanak össze, hiszen azzal fognak előfizetőket nyerni.

    na most ez - szerintem - egy ilyen csomaggal nem igazán jött össze....ennél konkrétan az utóbbi 2-3 hónap (kis túlzással) majdhogynem bármelyik heti bundle-ja erősebb ajánlat. épp ezért vagyok csalódott és állok értetlenül az egész dolog előtt. miért nem éri vajon meg nekik egy kvázi "nyitó ajánlatot" olyan címekkel telepakolni, amin mondjuk épp nem nyernek majd olyan sokat?....neadjisten nullára jönnek ki (mert nyilván bukni ne bukjanak rajta) - tehát mint üzleti döntést nem értem valahogy. szerintem legalább most a beharangozást követő első 1-2 havi csomagnak olyannak kellett volna lennie, hogy a sajtó is róluk zengjen, micsoda kihagyhatatlan ajánlattal áltak elő és hogy mennyire megéri manapság előfizetni Choice-ra. szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák