Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz bepken #15881 üzenetére

    De akkor miért nem ezt veszed meg ? :) [link]
    Több mint 20 játék, kevesebb mint 3 euróért. Persze tudom sokan úgy vannak a Steam könyvtárukkal, mint fiatalabb korukban a bélyeggel, hogy hú de jó hogy van benne 4000 játék.
    ( Félreértés ne essék te is és mindenki más is azt vesz amit akar ) :)

    Viszont én PC játékokkal is úgy vagyok mint a nőkkel,könyvekkel, filmekkel, , stb.
    MINŐSÉG >>>>>>>>> MENNYISÉG
    Mi a jó frász értelme van ENNYI játéknak? Lassan havi 15 van a monthlyban, és szerintem ember nincs, aki ezekből 2-3 nál többel játszik rendszeresen.Akkor meg miért? Főleg úgy hogy 95% ban olyan címekről van szó, amiknél nagyságrendekkel jobbakat ad az EPIC.
    INGYEN. És ott is, lassan 200 címnél tartunk. Van ember aki ezekből 50 nél többel játszott? Én játszottam ezekből kb 15 el, és van még másik 15 ami érdekel és jó lenne,csak mikor..

    .De szerintem még így is bennevagyok a top 10% ban, a maradék 90% még ennyivel se, ahogy a STeam könyvtárában is a hatalmas többségnek a játékok 90% örökre ott porosodik.
    Szóval akkor meg? minek? :) Mármint mi értelme fizetni a semmiért illetve olyan dolgokért, amit aztán nem használunk ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák