Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz FunPro #15178 üzenetére

    Na de ez így működik ám a kis boltok zömében. Sokszor nem éri meg neki a fővárosi nagykertől lerendelni, mert 100 darabra nem kap akkora kedvezményt, mint a Tesco 100.000 darabra, így a Tesco bármikor olcsóbban tudja adni, de annyival, hogy a kis boltos ha onnan veszi, majd ráteszi a saját haszonkulcsát még mindig életképes tud maradni.

    Ez abszolút törvényes! Végig számlás, blokkos, bejelentett, ellenőrizhető, stb.!

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • echterion

    nagyúr

    válasz FunPro #15178 üzenetére

    Csak két dolgot fűzök az egészhez: megvettem, azt csinálok vele, amit akarok, nem érdekel a humbli. Ez az egész digitális lóf*cnak nincs értelme, mi az hogy be akar azért korlátozni, mert csak a használati jogot vettem meg. Ez csak játék a szavakkal, hogy ilyen hülye szabályokat le lehessen tolni a népek torkán. Amit megvettem, az enyém, ne akarjon senki beleszólni csak azért, mert digitális, ez nem jogalap erre, mert ugyanúgy kifizettem, mintha lemezen vettem volna meg egy konzol játékot. Pláne, hogy akitválás előtt, tehát nem az van, mint elmezesnél, hogy játszok vele, majd eladom, szóval csak fogja be a humbli és számolgassa a pénzét csendben.
    A másik, hogy a kiadóknak ha nem érné meg, nem csinálnák. Mivel csinálják, megéri, ergo ez oly messze vanm a wareztől, mint Makó Jeruzsálemtől, azzal egy kapal alá venni nettó ferdítés, ugyanúgy, mint amit esetleg a humbli akarhat ezzel a bannolós hülyeségével.

    Ja, és a víz a navnak nem fáj, az áfa ki van fizetve, így azt csinál vele a kisker, amit akar, a végén az adót megkapja állam bácsi, ha szabályos minden tranzakció. Nincs sehova leírva, hogy csak nagykerből szerezhet be egy kisker bármit is.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák