Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz Ferke[HUN] #14268 üzenetére

    Persze hogy elmegy minden.
    Már csak ezekből a havi csomagokból is látszik ,hogy sokan képesek 1 hónapokat "átaludni" majd másik hó elején "sírni" jaj nem maradt valakinek xy az előzőből.
    Ez a bundle biznisz emiatt is jó, ha téged ha nem is érdekel semmi akkor se lehet vele befürödni mert másokat 100% hogy igen. Ezzel mindenki csak jól jár

    Next PC Upgrade: 2022

  • FunPro

    senior tag

    válasz Ferke[HUN] #14268 üzenetére

    És K1LLMy53Lf

    Jelenleg én azt érzem a nézetkülönbség fő okának, hogy ti a bundle-t nem bundle-ként kezelitek. (Aztán lehet csak én vagyok olyan, aki egy bundle-re komplett-en tekint).

    Szóval, amikor valaki azt írja, hogy az egész bundle-t elkapkodták vagy hogy ilyen-olyan cím jó a bundle-ből, az nem a budnle-t minősíti, hanem a benne szereplő játékot.

    Én aláírom, sokszor vannak a bundle-ökben jó játékok. Szerintem én a játékok minőségét egyszer nem szídtam (aztán lehet volt olyan is ;] ). A 2k bundle-ben is vannak jó játékok. Nem is kevés! A borderlands 1 a szívem csücske a mai napig, a kettő is, az x-com idegesítő de tökéletes, a bioshock-ot nem szeretem ugyan, de az is egy jó játék.

    De ettől még maga a bundle nem lesz jó. Vajon hány ember vett volna meg egy teljes tiert azok közül, akik elkapkodták splitben? Aki megvenne egy tiert, vajon hányat aktiválna be közüllük?

    A choice-ban is rendszeresen vannak jó címek, de nekem eddig egy olyan pack volt, ami tényleg elgondolkoztatott, hogy üsse kő, kiadom érte azt a 12 eurót. És ez még a classic verzió, mert a 17(?) eurót végkép nem adtam volna ki egyik packért sem.
    Egyszeűen a bundle-ökön belül túl nagy a diverzitás. Ha raknak bele indie-t, az a lagtöbb esetben olyan szinten indie, hogy azt már csak a hardcore rajongóknak veszi be a gyomra. Ettől még ezek lehetnek 100%-os minőségi játék, de a többség nem fogja megvenni a csomagot, innentől a bundle rossz. Ha splitben elmegy, akkor a játék tényleg jó volt, de a bundle továbbra is rossz. Ha még splitben sem sikerül elpasszolni, akkor maga a játék valószínüleg rossz. Azért valószínüleg, mert pl. a shenzhen io-t még most is látom keringeni egy juróért. Erről a játékról tudom hogy jó, de olyan szinten rétegjáték, hogy akit eddig érdekelt, az már megvette korábban.

    Szóval én akkor mondanék egy bundle-t jónak, ha nem kell a spliten elgondolkozni, és ahogy írtam, utána nem nagyon kell ráköltenem pluszban.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák