Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz arty #13546 üzenetére

    Bármilyen előfizetéses szolgáltatást nézel, mindenhol nyűgöt jelentenek a régi csomag előfizetői és igyekeznek minél előbb átterelni őket az új csomagokra, attól függetlenül, hogy mennyire hűségesek, itt is ez lesz, csak idő kérdése. Példának ott vannak pl a telkó cégek, de több internetes szolgáltatás is tett már ilyet amikor bővítette az elérhető csomagok számát úgy, hogy a régiek azon az áron és tartalommal megszűntek, minden esetben igyekeznek a korábbi előfizetőket átterelni az újra és a régit csak addig megtartani ameddig feltétlenül szükséges.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

  • Vesa

    veterán

    válasz arty #13546 üzenetére

    A hűség kb. senkit nem érdekel, csak nézd meg mi megy internet, telefon, TV, vagy akármilyen más előfizetés kapcsán! Valójában pont lesz*rják, mióta fizetsz elő vagy mennyire vagy rendes ügyfél. A business az új belépőkben van!

    Azt persze nem nagyon értem, hogy a HB-nél ezt hogy gondolják, mert pont nem lesz tömeges új belépő ilyen feltételekkel (mármint ha elindul az új szolgáltatás, és már nem lesz mód új előfizetőként a 12dolláros csomagra). Engem pl, élből nem érdekel az egész, már a 12dolláros sem, mert összességében évi max. 2-3 játék volt, ami érdekelt is, azokat pedig általában meg tudtam venni akcióban. Nem vagyok az a kereskedős típus, tehát hiába lehetne eladni 1-2 felesleges címet, nem éri meg a vesződést az a 2 dollár amit hoznának. Akkor meg tkp. 1db játékot veszek 20dollárért ami érdekel is, ami egy 60 dolláros címnél éppen még jó deal, de nem gondolom, hogy a rendszer ilyeneket adna majd. Inkább úgy van ez kitalálva, hogy a több játék a retail price-hoz képest jó vétel, csak mire megyek vele, ha a 9-ből 8 teljesen hidegen hagy???

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák