Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz eami #10063 üzenetére

    A PH Username1 oszlopra gondoltam, abból csak 2 van a nyertesek között és többet is látok aki nem tett licitet ebből az oszlopból így attól, hogy az ötlet jó velük nettó kitolás és a licitálás az ő groupbuyukra való rászervezés, attól függetlenül, hogy jó ötlet és értem az értelmét, azért is írtam, hogy ha eleve így kezdődik nem lenne vele gond. Persze lehet, hogy a többiek, akik még nem licitáltak is benne lennének és lehet, hogy nem is ajánlanának többet mint a nyertesek, de szerintem az ő bevárásuk (főleg így munkaidőben) a minimum lenne. De mivel én nem vagyok benne, ez egy olyan vélemény amivel nem kell foglalkozni :)) .

    szerk: Igazad van eami, a tovább várás meg mással lenne kics**zés, de az első oszlopban 11 ember jutott volna játékhoz, így meg 6, szóval ez sem igazságos szvsz.

    De ez már részemről off, szóval hagyom is és no offense, csak leírtam, hogy én, hogy látom, mert szvsz így egy jó módszer van születőben.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák