Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz FunPro #17560 üzenetére

    fuh ez mindig ilyen volt pedig :D legalábbis az utóbb ~2 évben egészen biztos, hogy ilyen "tapadós" lett folyton a humbli, amikor pause vagy cancel került szóba.... :U

    én őszintén drukkoltam amúgy nekik, de ez ebben a formában egy vicc....ha már példaképp hoztad fel a Game Pass-t - egyrészt egyetértek a dorgálással - másfelöl viszont érdemes megnézni, hogy mit is kínál jelenleg az a platform hasonló áron! kis túlzással azt se tudom eldönteni, melyik nagy (és friss) címmel játszak legközelebb (már csak időt kéne keríteni rá valahonnan :) ) - én 300 forintos kedvezmény miatt fizettem elő, de ha ilyen címek jönnek majd mint most január-február eddig, szerintem nem is nagyon fogom lemondani azt az előfizetést!

    más persze a két "szolgáltatás", de én arra számítottam, hogy azért legalább egy ilyen 2-3 AAA címet be fognak most tenni....lévén úgy bereklámozták, hogy minden teljesen új alapokra lesz helyezve kb, meg ilyenek :D (mondjuk a fent idézett szövegből ugye valóban az jön le, hogy valamilyen vezető náluk ezt tényleg hatalmas deal-nek tartja)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák