Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz FollowTheORI #15768 üzenetére

    Tudom, hogy sokan egyből ezt feltételezik, hogy a várható f*stenger miatt van ez az akció. Szerintem hasonló lesz a minőség, jó és rossz hónappal egyaránt. Én úgy gondolom, hogy az akció inkább azért van, hogy jobban mutasson az év végi elszámolásnál, hogy mennyi aktív feliratkozójuk van. Az előző években is decemberben jöttek a hasonló akciók (bár ez durvább azoknál is).

    TheNewDawn: Ezt inkább úgy érdemes nézni, hogy előző hónapokból mennyit nem húztál be 8-12$-ért, és mennyi lett volna közte, amit 6$-ért már vállaltál volna. Mostaniból amúgy a Children of Morta, The Beast Inside, Overcooked 2 egész jónak tűnik, de egy másik fórumon láttam már valakit a Path of Giants-et dicsérni. Persze ha valaki allergiás az indie game-ekre az más. Én eddig is szerettem ezeket, de legutóbb a Hollow Knightot végigjátszva rájöttem, hogy itt talál az ember nagyobb eséllyel igazi minőséget. Botrány, hogy 4 ember képes ilyen minőség és tartalommennyiség mellett ennyire hibátlan, bugmentes (a karaktereket nem számítva :D ) zseniális játékot csinálni, miközben az AAA stúdiók Assassin's Creed és Cyberpunk szintű förmedvényekkel rukkolnak elő 100-szor akkora büdzsével. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák