Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz eami #15190 üzenetére

    Már vagy 2 hete megy talán, volt több topic is azon a subredditen, de még Steamen is voltak róla beszélgetések. Ráadásul a reddites topic moderátorai megkérdezték a giveawayekről a HB supportot is, nem tudom mi volt a pontos válasz, de azóta nincs giveaway. :D

    FunPro: Ha azzal, hogy továbbadsz egy kulcsot, potenciális vásárlót bukik a Humble, akkor miért van gift opció? Ha havernak/családtagnak/munkatársnak adod így a bundle-öd felét, akkor nem bukik vele a Humble akár 4-5 potenciális vásárlót is? :U Mert kb. ugyanannyira vennének teljes bundle-t a splitelők, cserélgetők, mint ezek a haverok/családtagok/munkatársak. Értem egyébként, amit mondasz, de szerintem ez az egész olyan, hogy elég nehéz egzakt választ adni arra, hogy mi a helyes és mi nem a cég, illetve a vásárlók részéről. Van egy köztes, szürke rész. Az, hogy valaki több accal, több csomagot vesz, és kifejezetten profitért értékesít, gáz. De ez, hogy valaki néha továbbadja/cseréli a dupláit, vagy ami végképp nem kell... Szerintem ha csak ennyi lenne, a HB sem foglalkozna a kérdéssel, csak sajnos pont az üzletelők miatt esélyes, hogy néha lesznek "áldozatok".

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák