Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz kwzatz #15159 üzenetére

    Annyira kell nekik az előfizető, hogy talán éppen 1 hónapja, vagy most volt valamikor ilyen deal, hogy újra lehetsz classic előfizető. Amúgy elnézve az utóbbi idők Humble - IGN-es bundle csomagjait, nem biztos, hogy akkora érvágás, hogy az ember 12 játékból csak kevesebbet tud választani.

    Amúgy az nektek is feltűnt, hogy jelenleg mind a 12 játék vihető? Ez így mitől choice? :DDD

    A másik, hogy ilyenkor nagyon hamar elérhetők ezek a játékok olcsón, külön, sellereknél. Vampyr olyan 4.5€ körül megy jelenleg, a Cthulhu meg 3.5€-t, szóval ami nagyon kell, az ilyenkor már elég olcsón beszerezhető máshonnan, de sejtésem szerint napokon belül lesz ez még ennél is olcsóbb.

    A revoke fél évre visszamenőleg szerintem értelmezhetetlen trógerség... erre én paypalon visszakérném a pénzt az biztos. Az szerintem is gáz, ha valaki egy rakás accal ezzel kereskedik (de sok ideje lehet, irigylem), de az, hogy valaki az 1 db. feleslegét eltradeli, elgifteli, ne adja ég fillérekért eladja abban nem sok kivetnivalót látok.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák