Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz FunPro #14283 üzenetére

    "Szóval én akkor mondanék egy bundle-t jónak, ha nem kell a spliten elgondolkozni, és ahogy írtam, utána nem nagyon kell ráköltenem pluszban."

    Hát ilyen nem nagyon lesz szerintem. Ha másért nem, akkor azért mert már lesznek újrabundlizott vagy bundli nélkül is olyan olcsó címek benne, amiket már megvettél ha picit is érdekelt.

    Ha nem bánod, akkor egy v1.01 -s verzióként annyival módosítanám a fenti ideát, hogy ha az ilyen "kuka-játékokat" kiszedem belőle és még mindig nagyon jó ár-értéket kapok, akkor a bundli jónak mondható. Mit szólsz? Lehet ki kellene térni arra is, hogy a kitöltő játékok hány % -át képviselik az egész bundlinak, mert az is rossz irányba vihet el, mi? Annak adjunk max. 25% -ot. Nézzük akkor hogy néz ki a változat amit megálmondtam.

    Egy bundli jó, ha
    - nem kell bontáson gondolkozni
    - kitöltő játékokat ha kivennénk jó bundli lenne, de a kitöltő játékok száma nem haladja meg a bundliban lévő játékok számának 25 százalékát
    :K

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák