Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz dezz #9740 üzenetére

    ez csak elméletben van így

    én ezzel tudok egyetérteni amivel a iponos bulldozer topicban találkoztam:

    Tegye fel a kezét itt az, aki olyan programokat használ, ami kihasználja ezeket a rengeteg magokat. Persze lehet gondolni a jövőre, mikor optimalizálják a programokat/játékokat 6-8-12 magra, de addigra nem ezeket a procikat használjuk majd úgysem. Amíg van 10eFt-ért kétmagos athlon amit 3.6GHz-en lehet hajtani és hűvösen tartani egy 2eFT-os AC hűtővel egy 10eFt-os alaplapban addig fejlődjön csak a technológia az egekbe felőlem. Ha még rakok a lapba 12-ért 8GB ddr3-at, akkor érem el a bulldozer árát. Tudom, hogy nem normális dolog ezeket összehasonlítani, de kérem azért gondolkozzunk már! Alig használjuk ki ezeket a teljesítményeket. Az esetek 95%-ban ott totyorog a kihasználtság 10-20%-on. SSD nélkül pedig "semmit" sem ér az egész! Kövezzetek meg, de inkább nőkre, autóra, motorra, utazásra... költenétek a pénzt, mint a kihasználhatatlan technika hajszolásába!

    lehet kövezni, kicsit olyan hogy a 4 hengeres Opel Asta is elvisz a közértbe, meg a nemtudom 8-12 hengeres Hummer is(persze nincs 12 hengeres Hummer asszem de a hasonlat jobb lenne)

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák