Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoli

    tag

    Sziasztok!

    Megjött végre az enyém is és megosztom az eddigi tapasztalatokat a géppel: (hátha tudok segíteni annak aki még nem vette meg)
    Ugyan még a belakás fázisában vagyok, de alapvetően eddig pozitívak a tapasztalataim!
    Külső:
    A gép mérete pont ideális számomra, azért is vártam rá. A 7" szerintem kicsi a 9.7 és 10.1 meg már nagy. Ez pont kézbe illik és jó a fogása is. A hátsó oldal kellemes tapintású és nem csúszik. a kezelőgombok jobbkezeseknek pont jó helyen vannak és jól elérhetők.
    Ami nekem pici negatívum, hogy fektetve pont a jobb oldalán vastagabb a keret és én jobb kezes lévén bal kézzel a bal oldalon fogom, ahol kissé nehezebb fogni, mert vékonyabb a keret, de ez nem vészes. A másik amit többen írtak, hogy a hangszórók valóban elég furcsán szólnak, hiszen hátul vannak, de ha jól fogja az ember akkor tűrhető a hangja is, de fülessel tökéletes.
    Belső:
    Én is 4.0.4-el kaptam, nekem a kinézettel semmi bajom, a telóm is androidos, úgyhogy nem nagy meglepetés a felület. Alapvetően érezni, hogy elég erős a HW, de a görgetések valóban meg-meg akadnak, nem használhatatlan, de valóban ilyen és néha kicsit bosszantó. Szerintem csak optimalizálni kéne és remélem a 4.1 sokat fog javítani és hamarosan kijön. Nekem semmi hiba nem jött eddig elő (kopp-kopp) és remélem nem is fog. Egyébként a telepítések gyorsak és a rendszer jól pörög, nem a gép sebességével van gond.
    A wifi-vel nekem semmi gondom, a telefonom is ugyanezt tudja, teljesen jól használható részemről, valamint alvás után is szépen csatlakozik magától. Úgyhogy ez pozitív csalódás részemről.
    Az érintés érzékelés lehetne egy picit jobb, de a pontossággal nekem nincs bajom csak néha kicsit érzéketlen és lassan reagál az érintésre, de lehet ez is csak optimalizálás kérdése.
    Az akku még csak egyszer volt feltöltve így még nem merek nagyon pontos adatokat mondani, de reggel 7.00-től 12.00-ig telepítgetéssel, netezéssel és némi alvó móddal 50%-on van. Tehát jelenleg nem lehet panaszom, de majd meglátjuk…
    A kijelző számomra teljesen megfelelő, 50% körüli fényerőn szobában kellemesen használható. Kicsit tükröződik, de cserébe nagyon jó a felbontása és nekem a színei is megfelelőek. Normál használat mellett a betekintési szöggel nekem nincs bajom, teljesen jó, igaz nem IPS, de vállalható, főleg ennyiért!
    Röviden, eddig tetszik a gép, de jó lenne picit optimalizálni rajta! Bocs a hosszért :)
    A telepítések után tüzetesen le fogom tesztelni a gépet…

    Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

Új hozzászólás Aktív témák