Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland76

    tag

    válasz mhorvat #12022 üzenetére

    Kicsit irigykedve olvastam mikre képes a S12-d és szomorúan konstatáltam, hogy mekkora különbségek is vannak az ION-os és VIA-s változatok között.
    Alig egy hónapja vettem meg én is az S12-es Lenovo-t VIA U2250-es processzorral, 1 GByte rammal és S3 Chrome HC3 vga-val, de merjem azt mondani, hogy elhamarkodott döntés volt és kicsit megbántam?
    Win XP home van rajta és meglepően lassúnak tűnik, hiába próbáltam a régi jó bevált xp-s trükkökkel optimalizálni. Igazából stabil, azzal nincs is gond, de néha indokolatlanul magasan hajtja a CPU-t. Mi több teljes képernyős youtube-ra sem windows alatt (firefox, ie, opera, chrome) nem képes, se Ubuntu Netbook eseten. Jolicloud-ra is kíváncsi lettem volna (Linux disztribució, kimondottan netbookhoz) de nem támogatja ezt a modellt. Érdekes mód, 720p-s HD-t elfogadható minőségben játsza (coreAVC)
    Egyelőre annyi esélyt még kap, hogy veszek bele + 2 GB ramot. Hátha megtáltosodik, mert így 1-gyel, amiből 256 ramot lecsíp a vga elég lomha.
    Tudom, hogy amire való, arra tökéletes, sőt amire kellett arra meg is felelt, de hogy egy netbook ne legyen képes flash alapú videót játszani, számomra kicsit érdekes.

  • Roland76

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném megköszönni az elmúlt napokban leírt pro és kontra érveket, amiket adtatok a d270 vs 722-vel kapcsoltban. Pont én is hasonló cipőben jártam. Húgomnak szerettem volna szülinapjára netbookot venni, s sokáig a d270 volt a nyerő.
    Ma megrendeltem a 722-t az ipon-tól :)

    Köszi, még1x!

Új hozzászólás Aktív témák