Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Dzsez_ #873 üzenetére

    Hoppá, most nézem, hogy valamiért nem jól adja a linkelt képet a fórum. Na mindegy, nyomjatok "kép megjelenítése"-t

    Az addig rendben van, hogy összeállt, bennem is hasonló gép fogalmazódott meg anno.
    Én speciel subnotit indultam le keresni, már majdnem meg is rendeltem egy Pr210-t, mikor a fórumlistában rátaláltam a wind topicra.
    Ekkor volt július eleje és odébbcsúszott a vétel, olvasgatás, gondolkodás, mérlegelés követte, majd augusztusban pedig lett belőle egy U100.

    A hidegenhagyás pedig csak a business class gépeket nem/kevésbé érinti, de azért ott is jól megfizettetik az újításokat és hogy azt érzi a vevő, hogy ezt pont neki találták ki.
    Ebből a sávból szoktak az új dolgok szépen lassan lecsorogni a consumerbe.

    Az a baj a kívánalmakkal, hogy a mostani állás szerint ezek az igények
    - 12-13 col
    - 1kg
    - 12 óra akkuidő
    ééés a legvégére
    -mindezt 150k-ért

    Na ez kemény falat lesz, s még mindig azt merem állítani, hogy nem azért mert nem tudják megcsinálni, hanem mert nem fogják!
    Illetve szépen apránként.
    Az ára csak a végén fog közelíteni az elvárthoz. Tehát az egy dolog, hogy a vevő mit mennyiért szeretne
    Nagyon sokáig megélnek még ezekből a netbookokból, ne legyen igazam, de ezt a hozzászólást majd kéretik visszanézni 1 év múlva :K

    Mondjuk ha így áll a dolog, hogy 2 notid van már, akkor tényleg ráérsz várni. Én speciel első notinak vettem, egyetemre és nem bántam meg, főleg hogy még most is ugyanannyiért osztogatják

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Gergő_

    őstag

    válasz Dzsez_ #873 üzenetére

    Szerintem ez nem így van. Nem én vagyok az egyedüli akiben ez összeált. 12-13 col, 12 óra akkuidő, 1 Kg körüli tömeg és kicsi, elegáns külméret. Szerintem ez 2009-ben nem jelenhet gondot a gyártócégeknek. Miután a 7-10 colos piacot learatták, kelleni fog másik aratási terület. Hidd el, lesz.

    ibm x200 dokker nélkül 300! alatt beszerezhető szóval olcsó(és azzal 4 évig biztosan elvagy)
    macbook air szintén...

Új hozzászólás Aktív témák