Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirusz1

    őstag

    válasz skristof #20039 üzenetére

    Igen nekem ajánlották én rendeltem egyet a héten jön meg irok róla ha gondolod.specifikációk szerint jónak tünik

  • Benőke

    őstag

    válasz skristof #20039 üzenetére

    Hali.
    Nem mindegy mekkora kijelzővel kell.
    A 10,1" nagyon pici de ennél kisebb használható notebook nincs az már tablet.
    Ezek között lehet válogatni, itt még 70k alatt is kapsz gépet.

    11,6" a következő. Ezek már a használhatóbb méretet képviselik, és a súlyuk sem veszélyes. Ellenben már azért nagyobbak, de bőven kényelmesen cibálhatóak.

    Ez a két méret a netbook. Esetleg némelyik 12,1" még belefér.

    Proc végső esetben Intel Atom. Javaslom esetleg a kifutott darabokat használtan ha nem baj. Ami a legjobb vétel ebben az árkategóriában az az AMD C60, esetleg C50. Intelből Pentium -ok de azok már 120k környékén vannak.
    Minimum 2GB ram legyen benne 1Gb -al ne vedd meg csak akkor ha a saját szemeddel láttad, hogy bővíthető. ASUS nál be vannak forrasztva sok esetben és nem bővíthető. Fix 1GB -al nem sokra mész.
    Windows 7 Startert felejtsd is el. Csak a szenvedés lesz vele. Win 7 Home Se több se kevesebb vagy valami Linux.

    Ha 15" környéki kell akkor nézd meg hol lehet 100k környékén vagy alatta gépet kapni és azok között nézelődj. Bőven használható darabok vannak 100k alatt is. Ill másik topic.

    Egy olcsó 10,1" : [link]
    (Memória bele van forrasztva nem bővíthető!)
    Létezik fehérben és sötét szürkében is. A Fehér a legjobb. Nekem az van csak 11,6" -ban.

    Acer ből a 722 ha van raktáron valahol vagy a 725. A 722 ből szinte már csak 3cellás akkuval van a 725 csak 4 cellásban létezik. kb annyi órát bír ahány cellás az aksi.

    11,6" Acer 722 : [link]
    Acer 725 : [link]

    ASUS 1225B : [link]
    (Ilyen van nekem is, Memória nem bővíthető)

    Esetleg még őt is tudom javasolni. [link]

    Acer és Lenovo 1 év gart ad, az ASUS 2 évet ahogy a többinek is ezt kéne az unióban.

Új hozzászólás Aktív témák