Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz tvse1995 #20011 üzenetére

    Ha annyit bír 6 cellás akkuval, mint az én e125-ösöm Brazos E-450-nel , (Brazos TDP:18W, Intel TDP:17W), akkor valós 6-6,5órára számíts. (Majdnem full fényerő /13 a 15 fokozatból, wifivel netezve, vagy éppen Office-ozva)

    (#20001) Benőke: "...Összeszerelési minőségben sincs semmi extra. Mondjuk ezt a típust nem láttam de pl az e205 az mondjuk Acer szintet sem üti meg..."

    Nekem az általam ajánlott gép Brazos-os verziója van (Thinkpad Edge e125), és messze jobb anyagokból, messze jobb minőségben van elkövetve, mint akár egy Acer, Asus, vagy éppen a Lenovo S205. Ezek mind kommersz, belépő szintű gépek. Mindet megnéztem, megtapogattam, mielőtt a sajátomat márciusban megrendeltem.

    Sajnos valóban csak egy év a gyári gari, de az egyik webshopban volt egy akció tavasszal, amikor is a bolt vállalt 3 év garanciát a gépre (számlán is 3 év gar szerepel), így ezzel éppen jól jártam.

    Amivel ezek a kis Thinkpad Edge-k különbek a többinél (Acer, Asus9 szolgáltatásban: beépített pöcökegér, alapból 4 GB ram és további néggyel bővíthető, alapból 7200RPM-es vinyó, a vinyóhoz ráadásul van gyorsulásérzékelő is, így hirtelen mozdulatra kiparkolja a fejet, megelőzve az adatvesztést. Matt kijelző, amit nem lehet eléggé túlértékelni szabad téren, vagy utazáskor!!!

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák