Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mercutio_ #14358 üzenetére

    Igen, ez a különbség, egyikben több (használható mennyiségű) a ram.

    Köszi a linket, tetszik ez a skin izé, de s205-höz nem lehet kiválasztani a listában, meg nem is láttam olyan feltétet, ami úgy konkrétan tetszett volna, csak ezek a nonfiguratív izék vannak mostanság.. Ja, tudom, trendi.

    Egyébként egyáltalán nem ragaszkodok a Lenovohoz, de az Y sorozatú Sonyról szóló Logoutos teszt csalódást keltett bennem, már egyáltalán nem akarok olyat venni.
    Ki gyárt még E-350-el?
    Lenovo X120e-ről is írtak Logouton, de azt meg talán drágának találom. Bár külsőre sokkal jobban bejön, mint egy csili.vili gép. :K
    Bosszantó, h németben 80-90 közt van s205 4GB rammal, 500-as HDD-vel , onnét kéne hozatni. :((

    Vagy tudtok ajánlani netbookot ezekkel a paraméterekkel?
    AMD E-350 (Intel Atom semmiképp se akármilyen VGA van benne)
    4GB RAM
    HD Ready felbontású10-12" körüli kijelző (akár matt is lehet)
    320GB HDD esetleg nagyobb
    lehetőleg magyar kiosztású bill.
    lehetőleg oprendszer nélkül

    Ami még jó lenne, az ~6-8órás akksiidő, de ha jól tudom, ezekhez a gépekhez a legkisebb akksit adják, ami 4-5 órás üzemidőt jelent, ha hosszabbat akarok, le kell cserélnem az akksit egy nagyobb kapacitású típusra (már amelyik géphez gyártanak egyáltalán nagyobbat).

    HP, Dell? Ők nem utaznak Netbookban?
    Toshibát vennék, de Harman Kardon hangszórószettel nem árul ilyen procival szerelt gépet, csak Atomos Intelt csapnivaló VGA-val. :(
    Asus-t is láttam mostanság E-350-el, de mintha az is drágább lett volna, mint 90-100ezer. :/

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák