Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Numspa #13267 üzenetére

    Hát jó:
    "Ez megint csak egy elképzelés. Ott a madarak énekében, a látványban érdemes gyönyörködni, illetve napozni. A filmet te azon a kis szar képernyőn nem fogod látni a szabad ég alatt, netán napsütésben. Szóval ez is marhaság. Jó nagy!"

    Érdekes notebookommal hihetetlenül jó volt ezt megcsinálni az alatt a másfél óra alatt amíg le nem merült. Tavaly nyáron minden hétvégén kinyomultam, beraktam egy filmet és ringatózva megnéztem. Tudod a hintaágynak van napernyője, ami elég árnyékot ad hogy pont megtudjak nézni egy filmet, netezzek, vagy ott írjak meg táblázatokat.

    "Ez meg milyen dolog? Filmeket nézni munka helyett? Apukám, ha én lennék a munkáltatód, úgy vágnálak ki onnan, mint azt a bizonyos fostosmacskát szarni a hóra. :K"

    Főnököm is javasolta már hogy hozzak be valamit amivel elütöm az időt amíg nincs meló. Jelenleg könyveket olvasok, de hamarosan végére érek a könyvtáramnak. Meg a netbook-ot melóra is tudnám használni, nem kellene 30 percig arra várnom hogy bebootol a céges gép.

    "Persze, csinálj amit akarsz! De azt nekem is engedd meg, hogyha marhaságokat írsz, azt megindokolva lemarhaságolhassam! :DDD"

    Én saját tapasztalatból írok, te pedig csupán lefröcsögsz. Lehet hogy te faék egyszerű ember vagy, aki TV-n filmez, hintaágyban ornitológust játszik, meg issza be a káros UVB sugárzást. Számítógépen meg...óóó.... mire is kell neked netbook? Mert mint kiderült filmet nézni nem, nem kell a hosszú akkuidő, se a könnyű súly. Mit is keresel itt?

    "Remélem én sem!"

    Egyáltalán nem. Fél évig dolgoztam egy pszichológus mellett szóval nagyon jól bírom az idiótákat :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák